O nas

dlaczego my ?

Krótko o naszej restauracji

Restauracja Gama Smaków została otwarta w 2009 roku. Jej nazwa nawiązuje do idei naszej oferty, chcemy aby w menu były dania różnych kuchni, jednak ze zdecydowaną przewagą rodzimych dań. Za odwiedzeniem nas przemawia bardzo dobra kuchnia, oraz korzystna lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych, jak i  przyrodniczych. Z jednej strony Gama położona jest tuż przy drodze wojewódzkiej, a z drugiej sąsiadujemy z lasem. Dbamy, aby każdy u nas czuł się dobrze. Nie zapomnieliśmy o rodzinach z dziećmi, dla których dyspozycji jest pokój i plac zabaw. Restauracja dysponuje dużą salą bankietową ( do 200 osób z miejscem dla najmłodszych ) w której możemy urządzić mniejsze, lub większe przyjęcie weselne. Wszystkie pomieszczenia restauracyjno – bankietowe są klimatyzowane. 

 

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Subcode: 460

nasza restauracja, dla ciebie

Jeszcze kilka słów o nas

                 Inspiracją do powstania restauracji, była fajna lokalizacja działki. Położona ona jest pomiędzy miastami Libiąż i Chrzanów, przy drodze wojewódzkiej. Sąsiaduje bezpośrednia z pięknym lasem. Od początku istnienia restauracji chcieliśmy, aby to było dobre miejsce do spędzenia czasu dla rodzin z dziećmi. Ze względu na wielkość i różnorodność przestrzeni wewnątrz jest ona również odpowiednim miejscem do urządzenia różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych jak i spotkań w mniejszym gronie. Przez cały czas istnienia restauracji przywiązujemy szczególną uwagę do jakości dań, które mogą być proste, ale wykonane ze świeżych i wysokiej jakości składników. Udało nam się stworzyć zespół pracowników, którzy lubią swoje zajęcie i często w jego wykonanie angażują osobiste ambicje. Jesteśmy równocześnie otwarci na sugestie i opinie naszych gości, które kreują zmiany i kierunki kulinarne.

$29

SPECIAL PRICE